لیست خرید 36 مدل سرخ کن {( با کیفیت )} + راهنما خرید | کافه خلاقیت

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

 • 22 مهر 1399
 • 0 نظر
 • admin

آیا دنبال خرید سرخ کن هستید؟ غذای سرخ شده خیلی خوشمزه است ، اما وقتی گرسنه یک میان وعده یا غذا هستید سالم ترین گزینه نیست. از آنجا که سرخ شدن عمیق شامل غوطه وری غذای شما در روغن است ، می تواند کالری و چربی به همه چیزهایی که می سازید اضافه کند. خوشبختانه ، یک روش سالم تر برای تهیه آن طعم سرخ شده و پوشش ترد وجود دارد. تمام آنچه شما نیاز دارید خرید سرخ کن است. این کار از نوار مرغ گرفته تا بال یا سیب زمینی سرخ کرده به طول می انجامد و آن را ترد و خوشمزه می کند و برای این کار چیزی بیشتر از  گرم استفاده نمی کند

سرخ کن

سرخ کن چگونه کار می کنند؟

سرخ کن یک وسیله پیشخوان کوچک و خود بسته است. شما همچنین می توانید سرخ کن را در محدوده ها پیدا کنید. یک سرخ کن از فن های همرفت برای گردش سریع  گرم در اطراف غذایی که در یک سبد سرخ کن قرار دارد استفاده می کند. جریان سریع  ، غذا را احاطه کرده و به سرعت آن را می پزد و در حین عمل ترد می شود.

سرخ کردن  غذای شما را ترد می کند ، بنابراین ترد است ، اما با سرخ کردن عمیق نیست. با سرخ شدن عمیق ، غذای شما در یک گودال روغن غوطه ور می شود ، در حالی که سرخ کن از روغن و سبد سرخ کردنی برای پخت غذای شما استفاده می کنند.

سرخ کن

سرخ کن از چه مزایایی برخوردار است

وجود سرخ کن در آشپزخانه فواید زیادی دارد و آنها اندازه های مختلف سرخ کن هستند بنابراین می توانید مناسب خانواده خود را پیدا کنید.

فواید سرخ کن برای سلامتی

وقتی برای سرخ کردن از یک سرخ کن برای پختن غذا استفاده می کنید ، چربی و کالری دریافتی خود را از طریق روغنی که می توانید در آن آغشته کنید از دست می دهید. از نوار مرغ گرفته تا سیب زمینی سرخ کرده یا سبزیجات خمیر سرخ کن ، و از آنجا که از روغن کم و بدون روغن استفاده می کنید ، غذایی که در یک سرخ کن درست می کنید برای شما سالم تر از است

سرخ کن به راحتی قابل استفاده هستند

چه در حال تهیه پیش غذا برای خانواده هستید و چه می خواهید چند دستور العمل جدید برای سرخ کن امتحان کنید ، همیشه خواهید دید که سرخ کن آسان است. طراحی آشپزخانه جمع و جور بدین معنی است که می تواند به زیبایی در گوشه ای از پیشخوان یا فروشگاه شما در کابینت شما قرار بگیرد و در اکثر دستگاه های سرخ کن استفاده از منوهای یک لمسی آسان است که حدس و گمان را از هر چیزی که می پزید خارج می کند.

پیشنهاد:
معرفی 34 مدل چرخ خیاطی در برند های مختلف با قیمت عالی + خرید آنلاین

سرخ کن از ایمنی بیشتری نسبت به سرخ کن های سنتی نیز برخوردار هستند. از آنجا که یک سرخ کن عمیق یک گودال روغن را گرم می کند تا جوش بیاید ، ممکن است هنگام غوطه وری غذای خود روغن پاشید. با سرخ کن ، مواد غذایی شما به داخل دستگاه می لغزد و درب آن بسته می ماند ، بنابراین هرگونه گرما درون سرخ کن می ماند. از آنجا که نیازی به استفاده از روغن داغ ندارید ، روغن پاشیده نمی شوید.

شما به داشتن یک سرخ کن در آشپزخانه خود افتخار خواهید کرد

سرخ کن وسیله کوچکی است که به داشتن آن در آشپزخانه افتخار خواهید کرد. سرخ کن شما با سبک مدرن ، صفحه های LCD براق و اندازه جمع و جور شما ، بدون توجه به نوع دکوراسیون آشپزخانه ، در پیشخوان شما بسیار زیبا به نظر می رسد.

سرخ کن سریع و سرگرم کننده هستند

اگر به یک بشقاب مرغ برای جمعیت نیاز دارید ، دوست دارید یک سرخ کن در آشپزخانه خود داشته باشید. بهترین سرخ کن ظرف مدت 15 دقیقه یا کمتر غذای شما را روی میز خواهند داشت و از آنجا که خیلی سریع و کارآمد می پزند ، می توانید ظرف های مختلف چند ظرف درست کنید.

چه چیزی را باید در سرخ کن بپزید

بیشتر مردم وقتی به فکر سرخ کردن غذا هستند به مرغ و سیب زمینی سرخ کرده فکر می کنند.

سیب زمینی پخته ، خرد گوشت خوک ، مرغ سوخاری و کالزون کاملا در یک سرخ کن طبخ می شود. اگر بیکن ترد را دوست دارید ، یک سرخ کن اطمینان حاصل می کند که این کار به کمال انجام شده است. می توانید پیش غذاهای استاندارد میخانه ای از جمله چوب های موزارلا ، پوست سیب زمینی و پوسته ژالاپنو درست کنید یا دسته ای از ترشی های سرخ شده را برای دوستانتان شلاق بزنید.

غذاهای بدون ضرب و شتم مانند ماهی قزل آلا و سبزیجات نیز در سرخ کن به خوبی طبخ می شوند و حتی می توانید دسر را در سرخ کن درست کنید. کلوچه های شکلاتی را می توانید برای یک میان وعده سریع مخلوط کنید ، و همچنین می توانید لقمه ، دونات و غیره درست کنید.

هنگام خرید سرخ کن چه ویژگی هایی را باید جست و جو کرد

سبد سرخ کردنی خرید یک سرخ کن جالب است زیرا دستگاه کوچکی خواهید داشت که می تواند در کمترین زمان غذایی خوشمزه و ترد درست کند. چند نکته وجود دارد که می خواهید هنگام خرید سرخ کن خود به آنها توجه کنید.

اندازه سرخ کن

سرخ کن رومیزی در شکل ها و اندازه های مختلف موجود است و شما می توانید از بین یک سرخ کن 6 کوارته ، سرخ کن 8 کوارت یا یک سرخ کن 10 کوارته انتخاب کنید. سرخ کن های مستقلی پیدا خواهید کرد که بصورت فشرده ، گنبدی یا مکعبی شکل هستند و وعده های غذایی را برای یک ، دو نفر یا کل خانواده تهیه می کنند.

پیشنهاد:
لیست خرید 35 تا غذاساز عالی به همراه ارسال رایگان به سراسر کشور

آیا به سرخ کن 10 کوارته نیاز دارید؟

ظرفیت سرخ کن مهم خواهد بود ، به خصوص اگر وعده های غذایی بزرگ را برای یک خانواده یا بشقاب های پیش غذا در اندازه مهمانی درست کنید. بسیاری از بهترین سرخ کن کمتر از 0.20 cu.ft دارند. ظرفیت و می تواند تقریباً 2 تا 5 پوند غذا بپزد. سرخ کن 10 کوارتری مانند اجاق سرخ کن بادی Instant Pot Vortex Plus ظرفیت غذایی بیشتری دارد و می تواند 1.4 کیلوگرم غذا را همزمان بپزد. این به طور هم زمان به دو کیسه سیب زمینی سرخ کرده یا یک مرغ کامل می رسد. این مدل همچنین ترکیبی از اجاق گاز و سرخ کن است که قابلیت انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد.

سرخ کن

تنظیمات روی سرخ کن

سرخ کن به راحتی قابل استفاده است زیرا اکثر مدل ها تنظیمات یا برنامه هایی دارند که می توانید برای پخت کامل مواد غذایی خود استفاده کنید. اگر به بررسی سرخ کن نگاه کنید ، خواهید دید که سرخ کن های دارای درجه بالایی برای غذاهایی که بیشتر اوقات می پزید ، پیش تنظیمات بصری دارند ، چراغ هایی که زمان آماده بودن غذای شما را نشان می دهد و صفحه هایی با کاربرد آسان برای تنظیم دما را در صورت لزوم بالا و پایین کنید.

برخی از مدل های سرخ کن دارای صفحه نمایش لمسی هستند. سرخ کن ی Instant Pot دارای 7 تنظیم از قبل برنامه ریزی شده برای پخت یک لمس سیب زمینی سرخ کرده ، مرغ و بیکن و همچنین 14 کنترل ساده در صفحه لمسی است.

ویژگی های دیگری که ممکن است برای سرخ کن انتخاب کنید

سرخ کن قابلمه فوری این سبد مهمترین قسمت دستگاه جدید شماست ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که ماشین ظرفشویی ایمن نیست یا در سینک ظرفشویی آسان است. برخی از مدل ها دارای سبدهایی هستند که در دو سطح قرار می گیرند بنابراین می توانید همزمان دو نوع غذا درست کنید. اگر بخواهید یک سرخ کن برای چند منظوره استفاده کنید ، دستگاهی را که درون اجاق مایکروویو یا توستر باشد قرار دهید. غالباً این وسایل به شما امکان می دهند تا کبابی ، کبابی و پخت نیز انجام دهید.

بهترین سرخ کن را برای خود انتخاب کنید

سرخ کن یکی از بهترین خریدهای کوچک لوازم خانگی است که انجام می دهید. به شما قابلیت پخت انواع غذاهایی که مزه سرخ شده دارند را می دهد ، اما می توانید از چربی و کالری اضافی اضافه شده توسط روغن صرف نظر کنید. انواع سرخ کن از جمله سرخ کن های مناسب برای هوا با رابط های ساده یا سرخ کن های خانگی با صفحه لمسی را پیدا خواهید کرد. هرکدام را که انتخاب کنید ، اولین وعده غذایی شما در سرخ کن شما را به فکر خواهد انداخت که چگونه بدون یک غذای دیگر موفق شدید.

 

لیست محصولات منتخب
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن چندکاره دلونگی مدل FH1394

سرخ‌کن چندکاره‌ی «دلونگی» مدل «FH1394» که به‌عنوان سرخ‌کن کم‌‌روغن شناخته می‌شود، با هدف حفظ سلامت مصرف‌کننده تولید و به بازار عرضه شده است. نیاز به مصرف فقط 14 میلی‌لیتر روغن برای هر کیلوگرم سیب‌زمینی پوست‌کنده‌ی تازه در این دستگاه، بیش از پیش کاهش مصرف روغن در غذاهای شما را تضمین می‌کند.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن اینترنشنال مدل 250

اگر به‌دنبال یک سرخ‌کن با کیفیت هستید ما قطعا به شما این سرخ‌کن را معرفی می‌کنیم. این سرخ‌کن جدیدترین مدل برند اینترنشنال بوده که معایب فنی مدل‌های پیشین در آن رفع شده است. این سرخ‌کن قابلیت سرخ کردن گوشت، مرغ، ماهی، سیب‌زمینی، پیاز و بسیاری از مواد که می‌توان آن‌ها را سرخ کرد را دارد.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن همیلتون مدل DF-535T

سرخ کن 535 هامیلتون با دیگ جدا شونده به‌منظور شست‌‌وشوی آسان پس ازپخت و پز توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید. این سرخ کن با قدرت 2000 وات توان آن را دارد، که در مدت زمان کوتاهی مواد غذایی را کاملا برشته و سرخ شده نماید

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن مایر مدل 970

مشخصات کلی

 • ابعاد
  380x310x380 میلی‌متر
 • وزن
  3.5 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  3.6 لیتر
 • توان مصرفی
  1500 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن چندکاره دلونگی مدل FH1130

دستگاه سرخ کن چندکاره دلونگی، مدل Young اولین مدل از سری سرخ کن های کم روغن است که دلونگی با هدف حفظ سلامت مصرف کننده تولید و به بازار عرضه نموده است. نیاز تنها 14 میلی لیتر روغن برای هر کیلوگرم سیب زمینی پوست کنده ی تازه در این دستگاه، بیش از پیش کاهش مصرف روغن در غذاهای خوشمزه ی شما را تضمین میکند.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن دلونگی مدل 1396

مشخصات کلی

 • ابعاد
  300*300*470 میلی‌متر
 • وزن
  6 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  3.5
 • توان مصرفی
  2200 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن فوما مدل 1325

مشخصات کلی

 • ابعاد
  450x350x250 میلی‌متر
 • وزن
  2.5 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  1.7
 • توان مصرفی
  1350 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن ترموزتا مدل فریتولوزا

سرخ کن بدون روغن فریتولوزا توسط شرکت ترموزتای ایتالیا وارد بازار شده است. این سرخ کن قادر است بدون هیچ روغنی غذایی کاملا رژیمی مهیا کند که برای افراد ورزشکار و رژیمی بسیار با اهمیت است. همچنین برای دوستداران غذاهایی همچون انواع ناگت و غذاهای نیمه آماده بسیار مناسب است.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن میگل مدل GAF 180

سرخ کن کم روغن (هواپز) میگل دارای دیگ داخلی به گنجایش 4 لیتر و پوشش نچسب وسیله ای مناسب جهت تهیه انواع غذاهای رژیمی به صورت رژیمی است. خاموش شدن خودکار، قابلیت تنظیم دما از 60 تا 200 درجه سانتی گراد ، وجود 12 منوی پخت خودکار و لوازم جانبی از ویژگی های خاص این کالا است. همچنین وجود میکروسوویچ ایمنی روی درب از دیگر ویژگی های این سرخ کن است.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن تکنو مدل Te-453

مشخصات کلی

 • ابعاد
  390x300x210 میلی‌متر
 • وزن
  3.2 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  2.5
 • توان مصرفی
  1400 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن تامسون مدل TM-AF1800

سرخ‌کن «تامسون» مدل «1800» محصولی زیبا و کارآمد است. این سرخ‌کن دارای ساختاری متفاوت است و در آن از بالا باز نمی‌شود؛ بلکه موادغذایی در سبد مخصوص قرار گرفته و به‌صورت کشویی در قسمت پایینی دستگاه وارد می‌شوند. جابه‌جایی این سبد توسط یک دسته‌ی ارگونومیک انجام می‌شود که علاوه‌بر راحتی و خوش‌دستی محکم است

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن فیلیپس مدل HD9217

مشخصات کلی

 • ابعاد
  310x310x380 میلی‌متر
 • وزن
  6 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  2.2
 • توان مصرفی
  1425 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن چندکاره دلونگی مدل FH1100

سرخ‌کن FH1100 دارای ابعاد 395x325x270 میلی‌متر است و وزن نسبتا زیادی دارد و از پلاستیک باکیفیت ساخته شده‌است. حجم محفظه‌ی سرخ‌کن 1.5 لیتر است و برای خانواده‌هایی با جمعیت 2 الی 5 نفره ایدئال محسوب می‌شود. کلید پاور برای روشن کردن دستگاه در قسمت جلو تعبیه شده است و کلید بازکردن محفظه نیز در کنار آن قرار دارد.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن میگل مدل GAF-131

سرخ کن کم روغن (هواپز) میگل دارای دیگ داخلی به گنجایش 3/1 لیتر و پوشش نچسب وسیله ای مناسب جهت تهیه انواع غذاهای رژیمی و کم روغن است. خاموش شدن خودکار، قابلیت تنظیم دما از 70 تا 200 درجه سانتی گراد و و گردش360 درجه هوای گرم از دیگر ویژگی های منحصربفرد این کالا است.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن فلر مدل DF 1500

مشخصات کلی

 • ابعاد
  350 × 350 × 350 میلی‌متر
 • وزن
  3 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  2.2
 • توان مصرفی
  1500 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  ندارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن بیشل مدل BL-DF-001

مینی سرخ‌کن بیشل مدل BL-DF-001 دستگاهی ساده برای آسان کردن سرخ کردن مواد در روغن است. توسط این سرخ‌کن کوچک می‌توان برای یک وعده غذا سیب زمینی سرخ کرده خوشمزه آماده کرد یا مرغ و ماهی را سرخ کرده روی میز و بشقاب سرو کرد.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن دلونگی مدلFH1173

سرخ‌کن چندکاره‌ی «دلونگی» مدل «FH1173» که به‌عنوان سرخ‌کن کم‌‌روغن شناخته می‌شود، با هدف حفظ سلامت مصرف‌کننده تولید و به بازار عرضه شده است. نیاز به مصرف فقط 14 میلی‌لیتر روغن برای هر کیلوگرم سیب‌زمینی پوست‌کنده‌ی تازه در این دستگاه، بیش از پیش کاهش مصرف روغن در غذاهای شما را تضمین می‌کند.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن بیترون مدل BSK-2600

مشخصات کلی

 • ابعاد
  400*250 میلی‌متر
 • وزن
  1.5 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  1.25
 • توان مصرفی
  1250 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن کپلر مدل KDF535HW

مشخصات کلی

 • ابعاد
  370×270×320 میلی‌متر
 • وزن
  5 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  4لیتر
 • توان مصرفی
  1500 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن صنعتی رومیزی مطبخ آرا مدل B05

اگر شما برای رستوران یا آشپزخانه‌تان قصد خرید تجهیزات دارید یکی از برندهایی که در این زمینه فعالیت دارد، مطبخ آرا است. این برند در زمینه تجهیزات آشپزخانه فعالیت دارد یکی از کالاهای این شرکت، سرخ کن صنعتی رومیزی مطبخ آرا مدل B05 است.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن ناسا الکتریک مدلNS-807

این دستگاه یک سرخ‌کن خانگی خوب، زیبا و کارآمد برای سرخ کردن و طبخ غذاهای خوش طعم و عالیست و در عین حال که سرخ کردنی‌های خوشمزه را سر سفره‌های شما می‌آورد نیازی به استفاده از روغن ندارد. دستگاه رژیمی ناساالکتریک مدلNS-807 با توان و قدرتی حداکثر معادل ۱۸۰۰ وات به شکلی پیشرفته و با استفاده از تکنولوژی‌‍های روز ساخته شده است تا شما نیازی به حتی یک قطره روغن برای آماده سازی سرخ کردنی‌هایتان نداشته باشید.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن مایر مدل MR-421

سرخ کن مایر مدل MR-421 در عین کارایی و قدرت بالا، دارای طراحی بسیار زیبا و همه پسند است که کیفیت محصول را بالا می برد.این محصول به‌عنوان سرخ‌کن کم‌‌روغن شناخته می‌شود دارای رنگ بندی مشکی و سفید می باشد.این سرخ کن مجهز به تور آسانسوری است که موجب پخت آسان غذا می شود.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن روتل مدل U1721CH

مشخصات کلی

 • ابعاد
  290*290*240 میلی‌متر
 • وزن
  2.8 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  2.5 لیتر
 • توان مصرفی
  1800 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن سنکور مدل SFR 3220WH

سرخ کن ها یکی از آسان ساز های آشپزی در خانه هستند. استفاده از آن ها دباعث این می شود که غذایی لذیذ و ترد داشته باشیم و در مصرف روغن هم صرفه جویی شود. سرخ کن سنکور مدل SFR 3220WH یکی از سرخ کن های خوبی است که می تواند در آشپزخانه از پس وظایفش به خوبی برآید.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن راک مدل AF-1010

مشخصات کلی

 • ابعاد
  320x280x310 میلی‌متر
 • وزن
  5 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  2.2
 • توان مصرفی
  1300 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن سوپر لایت کد DF18A

مشخصات کلی

 • ابعاد
  350x250x270 میلی‌متر
 • وزن
  3.5 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  2.5
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
 • سیستم قطع کن خودکار
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن پروفی کوک مدل pc1177

مشخصات کلی

 • ابعاد
  400*450*400 میلی‌متر
 • وزن
  7 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  5.5لیتر
 • توان مصرفی
  2400 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن مدل DF-333

یکی از رایج ترین و دلپذیر ترین غذاهایی که در بین خانواده های ایرانی استفاده می شود، غذاهای سرخ شده هستند. غذاهای سرخ شده به دلیل ترد بودن همیشه خوشمزه تر از سایر غذاهای قابل آب پز می باشند؛ همچنین ظاهر خوشمزه و شیک تری دارند که اشتهای مهمان ها را بیشتر خواهد کرد.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن هانوور کد 1528

سرخ کن یک قاشقه هانوور یکی از با کیفیت ترین سرخ کن های موجود در بازار است . این مدل سرخ کن با کمترین میزان روغن وحتی بدون روغن حدود یک کیلو گرم مواد را سرخ کرده که در مصرف روغن بسیار صرفه جویی شده و غذا را نیز بسیار سالم تر سرخ میکند .

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن روتل مدل U1791CH

مشخصات کلی

 • ابعاد
  360*290*240 میلی‌متر
 • وزن
  4.5 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  2.5 لیتر
 • توان مصرفی
  2100 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن روتل مدل U1761CH

مشخصات کلی

 • ابعاد
  285*285*390 میلی‌متر
 • وزن
  3.32 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  3.5 لیتر
 • توان مصرفی
  2100 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ ‌کن آکاشی مدل AME2518

مواد غذایی سرخ شده یکی از پر طرفدارترین غذاها در بین افراد با تمامی سنین است که کمتر کسی پیدا می‌شود به آن علاقه نداشته باشد. امروزه با وجود دستگاه های متنوع پخت و پز می توانیم مواد غذایی را ساده تر سرخ کنیم و از طعم بی نظیرشان لذت ببریم.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن میگل مدل GAF 140

سرخ کن کم روغن (هواپز) میگل دارای دیگ داخلی به گنجایش 4/8 لیتر و پوشش نچسب وسیله ای مناسب جهت تهیه انواع غذاهای رژیمی به صورت رژیمی است. خاموش شدن خودکار، قابلیت تنظیم دما از 80 تا 200 درجه سانتی گراد و عملکرد محافظ در برابر دمای بالا از ویژگی های خاص این کالا است. همچنین وجود میکروسوویچ ایمنی روی درب از دیگر ویژگی های این سرخ کن است.

لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن ارشیا مدل DF500S

مشخصات کلی

 • ابعاد
  230x220x250 میلی‌متر
 • وزن
  2 کیلوگرم

مشخصات فنی

 • ظرفیت
  1
 • توان مصرفی
  1100 وات
 • قابلیت تفکیک قطعات
  دارد
لیست خرید 36 مدل سرخ کن با کیفیت عالی + راهنما خرید جامع

سرخ کن صنعتی مدل OT-10L2V

سرخ کن کن برقی دو لگن با توان هر لگن 3.25 کیلوواتی به شما این امکان را می دهد تا به راحتی در رستوران و یا کافی شاپ خود سیب زمینی،سوسیس و یا موارد سرخ کردنی دیگر را عمل آوری کنید این سرخ کن با داشتن شیر تخلیه باعث میشود تا از هدر رفت روغن شما جلوگیری کرده و باعث سهولت در کار با دستگاه شود همچنین با دارای بود دو عدد ترموستات در هر لگن به طور مجزا باعث میشود تا سوختگی روغن در این دتسگه به حداقل برسد .

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

31 مورد ماشین ظرفشویی با کیفیت به همراه راهنما خرید جامع

ماشین ظرفشویی غالباً یکی از لوکس ترین وسایل در نظر گرفته می شود که با گذشت سال ها ضرورت بیشتری […]

لیست قیمت 36 مورد ساندویچ ساز با کیفیت + راهنما خرید

همه سعی می کنند زمان آشپزی و غذا خوردن را به حداقل برسانند. بنابراین چه چیزی می تواند سریعتر از […]

معرفی 43 مدل دستگاه آبمیوه گیری 2020 + راهنما خرید جامع

ممکن است آب پرتقال در بسیاری از خانوارهای اصلی در حال تکیه باشد ، اما در سال های اخیر محبوبیت […]

خرید 18 مدل از بهترین بخارشوی های بازار به همراه راهنما خرید کامل

آیا دنبال خرید بخارشو با کیفیت هستید؟ ماشین های بخار ساز مکانیکی داخلی دارند که بخار ایجاد می کند و […]

معرفی 34 مدل از بهترین جاروبرقی های بازار به همراه لینک خرید

اگر قصد خرید جاروبرقی جدید دارید، با ما همراه باشید. از جاروبرقی های گران قیمت عمودی گرفته تا پاک کننده […]

معرفی 34 مدل چرخ خیاطی در برند های مختلف با قیمت عالی + خرید آنلاین

چه کسی عاشق خلاق بودن در مد و سبک نیست؟ اگر می خواهید خلاقیت های پارچه ای شگفت انگیز خود […]

معرفی 30 مدل از بهترین توستر ها با کیفیت عالی + قیمت مناسب + خرید

برای صبحانه سالم ، همراه با قهوه ساز ، یك توستر یكی از مهمترین لوازم آشپزخانه شماست. در غیر این […]

لیست قیمت 43 مدل چای ساز فوق العاده با کیفیت به همراه ارسال رایگان

چای سازها دستگاههایی هستند که برگهای چای را برای دم و آب دادن در آب گرم نگه می دارند. چای […]

جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه