راهنما خرید ریش تراش { با کیفیت } مناسب پوست شما | کافه خلاقیت

راهنما خرید ریش تراش با کیفیت و مناسب پوست شما

  • 23 مهر 1399
  • 0 نظر
  • admin

آیا دنبال راهنما خرید ریش تراش با کیفیت هستید؟ خرید ریش تراش برقی جدید کاری نیست که فقط بخواهید انجام دهید. اینکه کدام ریش تراش برای شما مناسب است به عوامل مختلفی از جمله رشد ریش ، نوع پوست ، نیاز و دفعات اصلاح بستگی دارد. به همین دلیل در زیر توضیح خواهم داد که دقیقاً چه چیزهایی را باید در خاطر داشته باشید.

خرید ریش تراش

1.بررسی کنید که چه نوع رشد ریشی دارید

ریش همه متفاوت است. اگر آنها خسته کننده باشند رشد آن هیچ ارتباطی با ژنتیک و استعداد ندارد. ما انواع مختلف رشد ریش را از هم متمایز می کنیم: رشد ریش سبک ، رشد ریش متوسط ​​یا رشد ریش سنگین. دانستن اینکه شما چه نوع رشد ریش دارید ، اولین قدم برای انتخاب ریش تراش برقی جدید است. هر سری ریش تراش برقی برای نوع دیگری از رشد ریش مناسب است

2.سیستم اصلاح را انتخاب کنید


خرید ریش تراش

ریش تراش برقی با سیستم هد

ریش تراش های برقی با سیستم هد اصلاح چرخان مجهز به 3 حلقه ریش تراش هستند. این حلقه ها شامل تیغه های کوچکی است که با روشن کردن ماشین اصلاح ماشین با سرعت زیاد می چرخند. هرچه سری بالاتر باشد ، ریش تراش برقی پیشرفته تر است. این امر در مورد حلقه های اصلاح نیز صدق می کند. هد تراش های سری های بالا شامل سیستم های برش پیشرفته ای مانند GentlePrecision یا V-Track Precision هستند. اینها به شما امکان می دهد خیلی سریعتر و راحت تر اصلاح کنید.


خرید ریش تراش

ریش تراش های برقی با سیستم فویل

ریش تراش های برقی با سیستم فویل از فویل تراش استفاده می کنند. در زیر این فویل ، تیغه های ریش تراش وجود دارد که هنگام روشن کردن ماشین برش با سرعت بالا می لرزد. اینگونه موهای ریش شما را می تراشد. هرچه سری بالاتر باشد ، فویل اصلاح عناصر اصلاح بیشتری دارد. به عنوان مثال ریش تراش های برقی از سری های بالاتر به تریمرهای میانی اضافی ، موکن های میانی ضربان دار یا حتی موبرهای میانی ساخته شده از تیتانیوم مجهز هستند.


3. ریش سه روزه

آیا شما گاهی اوقات کمی ریش خود را رشد می دهید؟ در این صورت ، یک ریش تراش برقی با عملکرد اصلاح کننده را در نظر بگیرید. به این ترتیب می توانید ریش 3 روزه خود را مرتب و همچنین موهای ریش بلندتر خود را کوتاه کنید تا اصلاح راحت تری داشته باشید. آیا هر روز صاف نمی شوید؟ در آن صورت ، بهتر است یک ریش تراش برقی را با یک اتصال اصلاح کننده در نظر بگیرید. با آن می توانید موهای ریش بلندتر را قبل از اصلاح کوتاه کنید. استرس برای پوست کمتر است.

 4. پوست حساس

آیا پوست حساسی دارید؟ این واقعیت را هنگام برنامه ریزی برای استفاده از ریش تراش برقی در نظر بگیرید ، زیرا این امر به روش دیگری نیاز دارد. به عنوان مثال ، خوب است که اصلاح را خیس کنید ، اما همچنین برای جلوگیری از سوختن تیغ ​​باید زمان بیشتری را اختصاص دهید. علاوه بر این ، تهیه یک ریش تراش برقی که به طور خاص برای پوست های حساس طراحی شده باشد ، می تواند بهتر باشد.

5. نگهداری

بهتر است بعد از هر بار اصلاح اصلاح ، ماشین اصلاح برقی خود را بشویید. کارهای دیگری نیز وجود دارد که باید انجام دهید. به منظور افزایش طول عمر ریش تراش برقی و محافظت از پوست در برابر سوختگی و آسیب تیغ ، باید به طور مرتب به ماشین اصلاح کاملا تمیز کنید. نمی توانید اذیت شوید؟ در آن صورت ، یک ایستگاه نظافت برای شما مناسب است.

 خرید ریش تراش

6. لوازم جانبی

در یک سری واحد ، ریش تراش های برقی تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. پس چرا اختلاف قیمت وجود دارد؟ این معمولاً به دلیل لوازم جانبی موجود است. به عنوان مثال ، برخی از مدل ها دارای یک مورد مسافرتی هستند ، در حالی که برخی دیگر با پیوست متفاوت ارائه می شوند. درک نوع لوازم جانبی موجود و استفاده از آنها مهم است.

 

 

لیست محصولات منتخب
راهنما خرید ریش تراش با کیفیت و مناسب پوست شما

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل AT890/20

ماشین‌های اصلاح سری «AquaTouch» شرکت «فیلیپس» (Philips) از محبوب‌ترین ریش‌تراش‌های این برند معروف هستند که مهم‌ترین ویژگی آن‌ها ضدآب‌بودن است. «AT890/20» نیز متعلق به همین سری بوده و تیغه‌‌های دولبه و سر متحرک دارد.

راهنما خرید ریش تراش با کیفیت و مناسب پوست شما

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل S5370/26

ماشین اصلاح «فیلیپس» (Philips) مدل «S5370/25» را می‌توان یک ماشین اصلاح کامل دانست که در ادامه با امکانات فراوان آن آشنا می‌شوید. سر تیغه‌های ماشین اصلاح گرد شده تا به پوست آسیبی وارد نکند. تیغه‌ها 2 لبه است و عملکرد آن‌ها به این شکل است که یک لبه، مو را بلند می‌کند و لبه‌ی دیگر آن را قطع می‌کند.

راهنما خرید ریش تراش با کیفیت و مناسب پوست شما

ماشین اصلاح صورت براون مدل 9290CC

شرکت براون یکی از بزرگترین ومطرح‌ترین شرکت‌های تولید کننده ماشین‌های اصلاح صورت برای آقایان است. این شرکت همواره در تولید محصولات با کیفیت و کاربردی پیشرو بوده است. ماشین اصلاح صورت مدل 9290CC هم از جمله محصولات براون به شمار می‌رود که از قابلیت‌های خوبی بهره می‌برد.

راهنما خرید ریش تراش با کیفیت و مناسب پوست شما

ست ماشین اصلاح فیلیپس مدل MG7715

ماشین اصلاح «فیلیپس»‌ (Philips)‌ مدل ‌«MG7715»‌ یک مجموعه‌ی کامل برای اصلاح سر و صورت و بدن است که در مجموع از هشت سری مختلف برخوردار است. می‌توانید بسته به نوع موضع اصلاح، از سری‌های مختلف دستگاه استفاده کنید.

راهنما خرید ریش تراش با کیفیت و مناسب پوست شما

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری لمدش مدل ES-ST25

یکی از دغدغه‌های اکثر آقایان ‌هنگام استفاده از ماشین اصلاح، آسیب ناشی از تماس بیش از حد تیغه‌های آن با صورت است. ماشین اصلاح «ES-ST25» از سری‌هایی با تکنولوژی پیشرفته استفاده می‌کند که به‌هنگام کوتاه‌کردن موهای صورت، کمترین فشار را در مقایسه با مدل‌های مشابه‌ وارد می‌کند.

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه